Tefal P4101449

• 7 pojistek
    • časovač
    • kvalitní nerez
    • vůbec nic

žena celý život odmítala používat jakýkoliv tlakový hrnec ze strachu před explozí. Ovšem toto je zcela jiná třída a není se absolutně čeho obávat. V hrnci vaříme dvakrát týdně a je to zážitek, za pár minut je i maso ze staré krávy jako peřinka.

Objem
8 l
Vnější povrch
Vnitřní povrch
3.9 Kg

Nejjednodušší obsluha tlakových hrnců Clipso

Tlakové hrnce Clipso jsou vybaveny patentovaným systémem otevírání a zavírání víka pouze jednou rukou. Bez nutnosti hledání konkrétní pozice pro aretaci, jednoduše otevřete i zavřete. Stačí na to prostřední ovládací tlačítko.

Je to velmi praktické, protože hrnec potřebujete otevírat i v průběhu vaření (po snížení tlaku), a s Clipso je to mimořádně snadné. Odpadá nepopulární a nebezpečná manipulace s horkou poklicí a hrncem plným jídla. Jednodušeji už to nejde!

Kvalita a trvanlivost

Kvalitní materiál je nutným předpokladem pro kvalitní tlakový hrnec. Clipso je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli 18/10. Na kovové části tlakového hrnce Clipso dává Tefal 10ti letou záruku!

Vysoce precizní je i provedení poklice. Tu je společně se samotným hrncem i parním košíkem možno mýt i v myčce nádobí (vyjmout je třeba pouze těsnění a u modelů vybavených časovačem i ten).

Třívrstvé dno

Pro ideální distribuci tepla mají tlakové hrnce Clipso tzv. sendvičové dno.

Hliníkový plát zabudovaný mezi nerezové pláty zajišťuje dokonalé rozložení tepla a pevnost v průřezu.

Tlakové hrnce Clipso je možné použít na všechny druhy ohřevu včetně indukce.

Digitální časovač

Modely Control mají ve výbavě velmi důmyslný časovač. Na něm nastavíte dobu vaření, připojíte ho k hrnci, a jakmile hrnec dosáhne optimální teploty pro vaření, časovač se sám spustí. Zvukové znamení Vás na to upozorní, můžete pak časovač odejmout, vzít ho s sebou a věnovat se jiným aktivitám. Další zvuková signalizace Vás upozorní, až je třeba se k hrnci vrátit. Už nikdy nebudete podávat rozvařená nebo nedovařená jídla!

Parní košík

K výbavě tlakových hrnců Clipso patří i parní košíky. Standardní u modelů One a Modulo, vitamínový u modelů Clipso.

Parní košík umožňuje dvoje využití. Můžete na dno hrnce dát vodu, košík umístit do připravených drážek a do košíku dát potraviny – zeleninu, rybu, nebo třeba knedlíky! Vaříte pak jen párou a potraviny si uchovávají maximum vitamínů.

Druhou možností je pak do košíku dát vše, co potřebujeme na vývar, košík vložit do hrnce, zalít vodou a vařit. Po dokončení vaření košík i s obsahem vyjmete a v hrnci máte čistý vývar. Bez nutnosti cezení.

• Vynikající výrobek

• kvalitní nerez
    • vůbec nic

• vše

je nejlepší

• Oceňuji velikost a minutku. Vše je vařené velmi rychle.

Hrnec mám rok, používám ho pravidelně a jsem 100% spokojená. Investice se rozhodně vyplatila.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Je to produkt, který opravdu plní funkci, pro kterou byl vyroben, což se o některých výrobcích říci nedá.
    • Skutečně čistí vzduch od prachu, cigaretového kouře atd. Vzhledem k tomu, že mě tento produkt velmi mile překvapil, zakoupila jsem již dva.
    • Manžel je alergický na prach a nečistoty, takže tento produkt je na tento zdravotní problém naprosto dokonalý.
    • Pokud se nezanedbává, tak se velmi snadno čistí.
    • O žádných záporech a nevýhodách zatím nevím.

U tohoto produktu byla velmi dobrá recenze. Cena je podle mého názoru velmi dobrá a odpovídá kvalitě. Myslím, že je vhodný pro každou příležitost. Mám jeden v kanceláři, kde kouřím já i někteří klienti a druhý mám v kuchyni spojenou s obývacím pokojem a velmi pomáhá odstraňovat zápach z vaření. Do ložnice by byl rovněž vhodný. Je to velmi povedený produkt a ze své zkušenosti s ním, ho ráda všem doporučuji. Je až neuvěřitelné, co nečistot zachytí. Věřím, že mě oba zakoupené produkty budou dlouho sloužit. Výrobci posílám pochvalu a poděkování.

• , zakoupeno v Alza.cz

bezchybný hrnec, dlouho jsme koupi zvažovali a nemůžeme si ji vynachválit

• kvalitní zpracování
    • -

• , zakoupeno v KASA.cz

• Jednoduchost otevírání a zavírání, dobře se myje, minutka, která se spustí automaticky až při úniku páry

Naprostá spokojenost

paráda