Tefal P4100750

6 l
Vnější povrch
Vnitřní povrch

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Vynikající výrobek,ovládání jednou rukou,digitální časovač,možnost nastavení nižšího tlaku pro úpravu zeleniny v parním koši.
    • Vyšší cena.

Za tu cenu dostanete velmi kvalitní výrobek.

Kupovala jsem to jako svatební dar, nejsem schopna posoudit

Ovládání 1 rukou Mohl být levnější Doporučil kupte

Objem
6 l
Vnější povrch
Vnitřní povrch

Tefal Tlakový hrnec Clipso Control 6l

Vlastnosti:

Jednoduchý - jedinečný patentovaný systém umožňuje výjimečně snadné otevírání a uzavírání. Zapomeňte na složité hledání vhodné pozice pro usazení víka a namáhavé zaklapávání. S Clips to zvládnete absolutně lehce jednou rukou.

Rychlý - rychlost vaření je třikrát vyšší než při běžném vaření v hrnci.

Zdravý - vitamínový košík při vaření zachovává až 85% vitamínů.

Bezpečný - vybavené 7 pojistkami pro bezpečné použití.

Všestranný - množství receptů od zeleniny až po dezerty.

Volba režimu tlaku v hrnci - otočným ovladačem na poklici hrnce si můžete zvolit 2 režimy tlakového vaření. Ovladač slouží také k odtlakování hrnce.

Nejjednodušší obsluha - pouhým stisknutím tlačítka na poklici hrnce otevřete víko.

Digitální časovač - na kterém si nastavíte čas vaření, připojíte ho k hrnci a jakmile dosáhne optimální teploty pro vaření, časovač se sám spustí. Pak ho můžete odejmout, vzít s sebou a věnovat se klidně něčemu jinému. Časovač vás sám upozorní, že je třeba vrátit se k hrnci. Už nikdy nebudete podávat rozvařená či nedovařené jídla.

Kvalitní materiály - hrnec je vyroben z kvalitní nerezové oceli 18/10 a na kovové části je poskytována záruka 10 let.

Třívrstvé sendvičové dno - hliníkový plát zabudovaný do nerezové oceli zajišťuje dokonalé rozložení tepla a pevnost v průřezu.

Vitamínový košík - děrovaný košík se silikonovým držadlem umožňuje páře lépe proniknout k potravinám, urychluje vaření a zvyšuje množství zachovaných vitamínů.

Lze mýt v myčce nádobí, u poklice musíte nejprve vybrat těsnění 7 bezpečnostních pojistek

Design - zvukové upozornění naznačuje, že hrnec je uzavřený a připravený pro bezpečné vaření.

Zavírání - když poklice není správně nasazena, bezpečnostní ventil zabrání vytváření tlaku v hrnci.

Pojistka proti otevření pod tlakem - jakmile indikátor tlaku stoupne, nelze již tlakový hrnec otevřít.

Pracovní ventil - reguluje nízký a vysoký tlak, průběžně vypouští přebytečnou páru a po ukončení vaření vypouští z hrnce veškerou páru.

Bezpečnostní ventil - funguje jako pojistka při zanesení pracovního ventilu. Funguje ticho, žádný silný únik páry.

Těsnění - pokud dojde k zanesení pracovního i bezpečnostního ventilu současně, tlak v hrnci vytlačí těsnění otvorem v lemu poklice, čímž dojde k okamžitému snížení tlaku a úniku páry.

Tlaková deformace pokličky - patentovaný systém Tefal Clipso umožňuje naprostou bezpečnost. V extrémní situaci, kdy všechny výše bezpečnostní mechanismy selžou, tlak způsobí deformaci poklice (čímž se zabrání možné explozi).  http://www.tefal-clipso.sk/

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Vyšší cena.

Za tu cenu dostanete velmi kvalitní výrobek.

Kupovala jsem to jako svatební dar, nejsem schopna posoudit

Ovládání 1 rukou Mohl být levnější Doporučil kupte

• , zakoupeno v Alza.cz

• Konstrukčně dobrý výrobek.
    • Přemrštěná cena
  • , zakoupeno v ELECTRO

• Kvalitní výrobek,jednoduché ovládání,odnímatelná minutka na víku jako bonus.

Potřebovala jsem nový,tento mne zaujal jednoduchostí ovládání opravdu jednou rukou a také samé kladné recenze.Mám ho sice krátce,ale hned jsem ho vyzkoušela a jsem naprosto spokojená.

• , zakoupeno v Home & Cook

• nemá chybu

opravdu dokonalý

• užasna věc:)

nema chybu, perfektní hrnec:)

• , zakoupeno v Home & Cook

• Optimální univerzální velikost, snadná manipulace, čištění i uložení, přehledný návod, kuchařka, časování, 2 úrovně tlaku, parní vložka, tichý a bezpečný provoz, odpovídající časy pro kvalitní přípravu pokrmů.
    • Vysoká cena.

Doporučuji, modernizace ve srovnání se starými typy tlakových hrnců opravdu efektivní, což nebývá vždycky.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Viděla jsem ho,ale kdybych ho potěžkala nekoupila bych ho.Ja na mě velmi těžký.

Příště bych asi kupovala raději to co nejen vidím,ale mohu osahat.Podle popisu jsem myslela,že má sklepovací uši a hlavně jsem netušila,jak moc je těžký hrnec i puklice.Navíc mám podezření,že materiál není příliš kvalitní,dalo mi dost práce jej po prním použití umýt.Jehgo obsluha je také dosti složitá.To vše není vina vás jako dodavatele,ale výrobce.Příště si vše osobně vyberu ze sortimentu,který budou mít u nás v obchodě.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Kvalitní výrobek
    • Dá se mýt v myčce
    • Minutka je k nezaplacení
    • Rychle se dosahuje tlak i se vypouští pára
    • Jednoduché ovládání
    • Bezpečný
    • Cena, ale kvalitní věci bývají obvykle dražší
    • Maso do něj musím koupit

Tento produkt jsem vybrala po dlouhém a dlouhém vybírání a hledání recenzí, vadila mi cena. Prohlédla jsem ho i v obchodě.Je to fakt dobrý hrnec s jednoduchým ovládáním a bezpečný. Nemá sice sklopná ucha,ale mám v kuchyni dost místa,takže neva. Ucha jsou teflonová a vůbec nepálí,jsou z lepšího materiálu než sklopná./ty jsou z plastu/. Takže když to zhodnotím,je drahý,ale stojí za to. Koupila bych ho znovu,vařím v něm moc ráda a nebojím se ho./okolo papiňáku jsem vždy chodila jako kolem miny/.