Tefal Secure 5 P2534246 4 l

TOP 28 v kategorii Tlakové hrnce

Tefal Secure 5 P2534246 4 l

Tefal P2534246 Tlakový hrnec značky Tefal Secure5 Neo 4 l z kvalitní nerezové oceli, s třívrstvým sendvičovým dnem, zajišťující dokonalé rozložení tepla a 5 pojistkami pro...
1 757 Kč

jednou rukou
2.9 Kg
Elektrické

• Celkově "kultivovaný" design a snadná obsluha
    • byť pouze relativní nevýhoda, ale je potřeba myslet na výměnu těsnění (údajně stačí 1x za rok)

Spíše širší, než vyšší. Tlakuje precizně - až jsem tomu nevěřil kvůlí víka, které po zaklopení normálně vangluje a mezi ním a spodním dílem je, nehledě na těsnění, překvapivá vůle. Po zahřátí se vše utěsní a nikde nic, ani náznakem, neprofukuje.
    Pokud vydrží všechny plastové díly, tak jsem s koupí maximálně spokojen.

• Mám zkušenost s jeho větší verzí, takže vše v pohodě
    • I starší člověk ho zvládne zavřít jednou rukou

• Lehký
    • Vysoká bezpečnost díky několika pojistkám
    • Snadná manipulace

Je to můj třetí papiňák a po 3 měsících používání jsem na něm neobjevila žádnou chybu.

Objem
jednou rukou
2.9 Kg
Elektrické

Tefal P2534246

Tlakový hrnec značky Tefal Secure5 Neo 4 l z kvalitní nerezové oceli, s třívrstvým sendvičovým dnem, zajišťující dokonalé rozložení tepla a 5 pojistkami pro bezpečné použití. Tefal P 2534246 je vhodný pro všechny typy vařičů, včetně indukčního  Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“).  vyroben z kvalitní nerezové oceli 18/10  třívrstvé sendvičové dno: hliníkový plát zabudovaný do nerezové oceli zajišťuje dokonalé rozložení tepla  nový uzavírací systém s automatickým uzamčením  dvě pozice vaření: při nízkém tlaku 110°C-50kPa pro zeleninu, nebo při vysokém tlaku 117°C-80kPa pro maso  dlouhé rukojeti pro snadnou manipulaci  parní košík, ve kterém můžete dusit potraviny pouze v páře  vybaven 5 pojistkami pro bezpečné použití  vhodný pro všechny typy vařičů, včetně indukčního  jednoduchá manipulace za pomocí jen jedné ruky  záruka na nádobu 10 let        technické parametry:

•  Objem: 4 l
  •  Typ rukojeti: pevná
  •  Pozice vaření: 2
  •  Počet pojistek: 5
  •  Parní košík: ano
  •  Materiál: nerezová ocel 18/10
  •  Barva rukojeti: černá

• Celkově "kultivovaný" design a snadná obsluha

Pokud vydrží všechny plastové díly, tak jsem s koupí maximálně spokojen.

• Mám zkušenost s jeho větší verzí, takže vše v pohodě
    • I starší člověk ho zvládne zavřít jednou rukou

• Lehký
    • Vysoká bezpečnost díky několika pojistkám
    • Snadná manipulace

• , zakoupeno v Allegro.cz

• vaření na páře, otevírání hrnce po uvaření je jednoduché, velká spokojenost

zatím žádná

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Nahazu do hrnce co mam rad,zavru hrnec ,dam na sporak a za 1/2hodiny je obed.
    • Velikost hrnce-jsme 2 a nam vyhovuje.
    • Sporak je stale cisty,nic neutece.
    • Nebudu nikomu radit,tak hloupi muzu byt jenom ja.Novy hrnec jsem vyvaril cistou vodou-kolecko natocene na maso, pak jsem vypustil paru,umyl a dal varit kureci stehna. za 1/2 hodiny maso syrove, za dalsich 15 minut maso tuhe, az pak jsem si vsiml,ze mam kolecko otocene na vypousteni pary,takze jsem varil bez tlaku. Pak jsem kolecko nastavil na maso a za 10 minut se maso rozsýpalo.
    • Asi jeto navykove, uz se tesim na dalsi vareni v tlakaci a v obycejnych hrncich se me uz nejak nechce varit.
    • Jidlo z tlakace je chutnejsi a kdyz se da pod maso trochu zeleniny,tak se rozvari a nemusi se stava dale zahustovat.
    • Z hrnce mam ohromnou radost a jsem spokojen .Jen pripominam ze nejsem zadny vynikajici kuchar a varim jen abychom nezahynuly hlady.
  • , zakoupeno v Alza.cz

Chtěla jsem malý, pouze 4l. Jsem velmi spokojená, jednoduchá manipulace. Moc doporučuji.

• , zakoupeno v Elektrochram

• Tefal je velmi kvalitní značka, zpracování a použitý materiál. Výrobek bez chyby.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím nemohu posoudit je to vánoční dárek

• , zakoupeno v Eberry.cz

Tlakový hrnec přesně takový, jaký jsem potřebovala

• , zakoupeno v Alza.cz

S produktem jsme spokojeni. Šetří čas i energii. Má jednoduché ovládání.