Tefal Clipso 6L P4370761

• , zakoupeno v CDR-Shop

• - velmi jednoduchá obsluha
    • - na to, že má 6 l je docela skladný
    • - nic

- produkt jsem vybrala na základě zkušeností ostatních uživatelů a dobře jsem udělala

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Výborný pomocník v kuchyni :-)

Maximum spokojenosti

Plynový ohřev
Indukce
Funkce dvojího vaření
Parní koš

Nejbezpečnější tlakový hrnec na trhu uspoří Váš čas a energii! Pokrmy připravené v tlakovém hrnci Tefal Clipso+ si uchovají až 85% vitaminů a vynikající chuť. Díky speciálnímu patentu Vám k obsluze postačí jedna ruka.

Rychlé a zdravé vaření v tlakovém hrnci Clipso+
Tlakový hrnec Clipso+ umožňuje 3x rychlejší vaření než v běžném hrnci.
Díky kratší době vaření uspoříte mnoho času a energie.
Zkrácení doby tepelné úpravy jídla přispívá k uchování vitaminů, zachování přirozené chuti a nutričních hodnot pokrmů.

Jednoduchá obsluha tlakového hrnce Tefal.
Exkluzivní patentovaný systém umožňuje otevírání a zavírání hrnce pouhým stiskem tlačítka.
Snadná obsluha víka jednou rukou.

Univerzální využití hrnce Clipso+ 6L.
Tento hrnec je vhodný pro jednoduché a hlavně rychlé vaření.
Snadno se obsluhuje a je velmi bezpečný.
Hrnec Clipso Modulo2 je vyroben z kvalitní nerezové oceli 18/10.
Třívrstvé sendvičové dno (hliníkový plát zabudovaný do nerezové oceli zajišťující dokonalé rozložení tepla a pevnost v průřezu. Vhodný pro všechny typy vařičů včetně indukčního)
vitamínový košík (děrovaný koš s otvory pro vaření v páře – pára lépe pronikne k potravinám – urychluje vaření a zvyšuje množství zachovaných vitamínů a to až 85%)
vhodné pro elektrický, plynový, sklokeramický, indukční sporák
velkým pluse hrnece jsou sklopné rukojeti, které šetří místo při uložení
dvě pozice vaření umožňuje vaření při nízkém, nebo při vysokém tlaku

Tlakový hrnec Clipso Control je vybaven 7 bezpečnostními pojistkami.

Zavírání: když poklice není správně nasazena, bezpečnostní ventil zabrání vytváření tlaku v hrnci.

Pojistka proti otevření pod tlakem: jakmile indikátor tlaku stoupne, nelze tlakový hrnec otevřít.

Pracovní ventil reguluje nízký a vysoký tlak, průběžně vypouští přebytečnou páru a po ukončení vaření vypouští z hrnce veškerou páru

Bezpečnostní ventil funguje jako pojistka při zanesení pracovního ventilu. Funguje tiše, žádný silný únik páry

Těsnění: pokud dojde k zanesení pracovního i bezpečnostního ventilu současně, tlak v hrnci vytlačí těsnění otvorem v lemu poklice, čímž dojde k okamžitému snížení tlaku a úniku páry

Deformace tlakové poklice: patentovaný systém Tefal Clipso umožňuje naprostou bezpečnost. V extrémní situaci, kdy všechny bezpečnostní mechanismy selžou, tlak způsobí deformaci poklice

Tlakový hrnec Tefal Clipso+ 6L je vhodný pro všechny typy ohřevu.
- plynový sporák
- elektrický sporák
- sklokeramická varná deska
- indukční varná deska

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 1 429 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v MALL.CZ

• velmi jednoduché otvírání a zavírání
    • zatím nic jsem neobjevila

Tefal Clipso jsem si objednala, protože u starého hrnce již

nefungovalo těsnění a měla jsem ho více jak 20 roků
    a doufám, že s novým produktem budu spokojená
    Doporučuji i ostatním nakupujícím

• Snad všechno,jednoduché ovládání jednou rukou. Rychlost vaření.Parní koš je prima. Sklopné uši = úspora místa uložení v kuch. lince.

Jsem z něj nadšen!!!

• , zakoupeno v CDR-Shop

• - velmi jednoduchá obsluha
    • - na to, že má 6 l je docela skladný
    • - nic

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 1 429 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Nakupka.cz

• Výborný pomocník v kuchyni :-)

Maximum spokojenosti

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• perfektní tlakový nerezový hrnec se snadným ovládáním jednou rukou
    • přiložíte pokličku, zaklapnete rukojeť, zámky uzavřou hrnec pro vaření a můžete vařit
    • kvalitní zpracování se silným sendvičovým dnem
    • sklápěcí ucha, dobře se skladuje a padne do ruky
    • barva ucha je vínová, vypadá v kuchyni elegantně
    • snad jen cena trochu vyšší, ale kvalita to mu asi odpovídá

samotná nádoba se nechá použít pro vaření samostatně, ještě bude nutné sehnat odpovídající pokličku
    dražší varianta s digitální minutkou (hrnec stojí cca o 800,-Kč více) je naprosto zbytečná, nepřináší nic užitečného navíc, klasická kuchyňská minutka stojí cca 60,-Kč
    hrnec DOPORUČUJI, vyplatí se

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• provedení
    • vysoká cena

hrnec je pěkný,kvalitně vyrobený,mínus je vysoká cena.

• , zakoupeno v edsi.cz

• Jednoduché zavírání,kvalita výrobku
    • snad cena,ale...
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

je dobrý

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• bezpečný
    • máme na tento produkt doporučenie z rodiny
    • keby bol lacnejší nevadilo by :) ale za kvalitu si človek rád priplatí
  • , zakoupeno v Spořílek.CZ

• super