Lamart LT1133 Druck 7l

Tlakový hrnec je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10 a velmi odolného plastu Snadná manipulace otevření víka jednou rukou Využitím regulace tlaku lze připravit...
2 559 Kč
Doporučená nabídka planeo.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 402 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Objem

• , zakoupeno v MALL.CZ

jadnoduchý mechanismus,dobře se čístí
    funguje,tak jak má

• , zakoupeno v Elektrochram

ZATÍM JSEM UVAŘILA BRAMRORY NA ZKOUŠKU A JSEM SPOKOJENÁ.

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

• Opravdu snadná manipulace

Kupoval jsem na základě recenzí a nešlápnul jsem vedle. Chtěl jsem hrnec s větším objemem a snadným ovládáním. Plus jsou i sklápěcí držáky, hrnec zabírá méně místa.
    Cena byla solidní. Zatím proběhlo jen jedno vaření a vše podle mých představ.

Objem
7 l
Vnější povrch
Vnitřní povrch
Otevírání
oběma rukama
4.38 Kg
Elektrické

Snadná manipulace otevření víka jednou rukou
Využitím regulace tlaku lze připravit velmi šetrně, rychle a chutně jakýkoli pokrm
Tlakový hrnec je vybaven indikátorem tlaku, dvojím bezpečnostním ventilem, pojistkou proti přetlaku a masivními držadly pro
snadnou manipulaci, která nepálí
Designový tlakový hrnec se sendvičových dnem je určen pro všechny typy sporáků včetně indukčního
Sklopná madla pro úsporu místa

Materiál: Nerez
Barva: ČERNÁ, NEREZ
Objem: 7l
Rozměr: Ø 22 cm; výška 32 cm

• , zakoupeno v MALL.CZ

jadnoduchý mechanismus,dobře se čístí
    funguje,tak jak má

• , zakoupeno v Elektrochram

ZATÍM JSEM UVAŘILA BRAMRORY NA ZKOUŠKU A JSEM SPOKOJENÁ.

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

• Opravdu snadná manipulace

Cena byla solidní. Zatím proběhlo jen jedno vaření a vše podle mých představ.

• , zakoupeno v Elektrochram

Spokojený super kvalita za dobrou cenu do druhého dne zboží dorazilo.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Super otvírání a zavírání,
    • Sklopné uši, nepřekáží v lince
    • Dobrá cena za pěkný a doufám kvalitní produkt. Zatím 3x vařeno, bez problému.
    • Proti vaření ve starém hliníkovém papiňáku se mi zdá, že to je rychlejší vaření.
  • , zakoupeno v Lamart-cz.cz

• bezpečnostní prvky .lehké uzavření.celková údržba a manipulace s tlakovým hrncem to vše splnilo mé očekávání.