Fagor Future In 4 l 6 l 918012991

Plynový ohřev
Indukce

• Jednoduchá manipulace.
  • , zakoupeno v Eberry.cz

• Tlakový hrne značky Fagor již vlastním asi 20 let. Jsem s ním velmi spokojena, protože vypadá pořád jako nový, díky kvalitním materiálům. Proto jsem si objednala tlakové hrnce stejné značky, hlavně kvůli 4 l rendlíku, který mi vyhovuje tvarem i obsahem. Mile mě překvapilo, že nová tlaková poklice se hodí i na starý hrnec.

Za nízkou cenu výborná kvalita.

• Stohovatelnost nádob.

Nevím jak dlouho vydrží bakelitový tlak. ventilek ,zdá se mi
    takový titěrný, lepší by byl určitě kovový.

Objem
4.8 l
Vnější povrch
Vnitřní povrch
5.4 Kg
Plynový ohřev
Indukce

FUTURE IN 918012991

SADA FURUTE IN - 2 tlakové nádoby 4 a 6 litrů.

PARAMETRY FUTURE IN 918012991:

Složení  sady Future In: nádoba 6 litrů, nádoba 4 litry, tlaková poklice, víceúčelový pařák, odkládací trojnožka, CD receptář.

Zesílené, sendvičové dno pro rovnoměrné rozložení tepla, využití zbytkového tepla, úsporu energie a tvarovou stálost.

Sendvičové dno je vyrobené technologií Plaksteel - technologie Plaksteel je patentem firmy Fagor.

Produkt je vyroben z nerezové oceli 18/10 4 stupně polohy pracovního ventilu:      1)nízký tlak (zelenina)      2)vysoký tlak (masa, luštěniny)      3)vypouštění páry      4)sejmutí pracovního ventilu

Automatický zámek po uzavření hrnce tlakovou poklicí.

Sejmutí pracovního ventilu lze provést před každým vařením a po použití bez jakéhokoliv nářadí - stačí pouze rukou.

Vařte zdravě, chutně a v rekordním čase.

Spojenec pro zdravé stravování.

Uchovává se o 50% více živin než u tradičního vaření. Dokonce můžete vařit v páře, pokud použijete k tomuto účelu určený koš.

Rychlé.

Ušetřete až o 70% více času než při tradičním způsobu vaření. V důsledku ušetříte také energii.

Snadno použitelné.

• Dekompresní poloha: po ukončení vaření hrnec otevřete rychle, pohodlně a bezpečně.
  • 2 úrovně tlaku: přizpůsobí se jakémukoliv druhu potraviny. Vhodné pro všechny typy ohřevu, včetně indukce..

Samočistící ventil.

Se systémem samočistících ventilů se hrnec udržuje vždy v optimálním stavu.

Čistá kuchyň bez zápachů.

Ve Fagoru navrhli všechny tlakové hrnce s vertikálním výstupem páry. Pára jde přímo do odsavače par.

Jeden hrnec, nespočet jídel.

Všestranný: všechny druhy jídel.

V hrnci můžete vařit jak zeleninu, rýži, maso a ryby, tak i dezerty.

A co kdybychom Vám také nabídli různorodost?

Vybrané modely obsahují receptář, se všemi detaily o druzích potravin, potřebných přísadách a dobách vaření.

Víceúčelový pařák pro dvouúrovňové vaření.

U některých modelů můžete vařit pomocí víceúčelového košíku dvě jídla najednou, slít vodu a dokonce potraviny nastrouhat.

• Jednoduchá manipulace.
  • , zakoupeno v Eberry.cz

Za nízkou cenu výborná kvalita.

• Stohovatelnost nádob.

Nevím jak dlouho vydrží bakelitový tlak. ventilek ,zdá se mi
    takový titěrný, lepší by byl určitě kovový.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• hrnce jsou stohovatelné,kvalitní ocel,jednoduchá obsluha

hrnce jsou stohovatelné a nezaberou místo
    jednoduchá obsluha
    kvalitní ocel
    vřele doporučuji ostatním

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• oceňuji 2v1 + napařovací košík. jídlo je hotové opravdu rychle.
    • jak uvádí i někteří ostatní uživatelé, občas odkapává trochu vody na varnou plochu. nepovažuji to ale za zásadní problém.
  • , zakoupeno v TEshop

• cena vs. kvalita
    • kvalitě těch plastových madel moc nevěřím

uvidíme co vydrží..

• , zakoupeno v Expert.cz

• nízká cena

velice skladná
    dá se vyčistit tlakový ventil

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Mohu velmi kladně hodnotit pouze vzhled a praktickou
    • sestavu.

Objednané zboží je určeno jako dárek a věřím, že se
    osvědčí k plné spokojenosti.

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• dobrá kvalita za dobrou cenu

• , zakoupeno v Spotřebiče shop

• velmi kvalitní provedení, sháněla jsem 2 velikosti hrnců s jednou poklicí kvůli místu pro uskladnění. Navíc je v soupravě struhadlo, možno použít na zeleninu do velkého hrnce /zapadne do drážky po obvodu hrnce v jeho polovině - moc šikovné/. Dokoupila jsem si jen poklici o průměru 22 cm v domácích potřebách a set mám kompletní.

Perfektní set za super cenu oproti Tescomě a Tefalu, stejná kvalita oceli, silné dno, navíc má menší držadla, což je výhodné pro uskladnění. Má 2 možnosti tlaku, prostě bez konkurenční. Škoda že není všude k dostání. Musela jsem moc hledat na netu. Jestliže tuto soupravu někde seženete, budete určitě spokojeni jako já. Jednoznačně doporučuji!!!