Fagor 918010070 Rapid Express 4+6 l

Vnější povrch
Vnitřní povrch
5 Kg

• , zakoupeno v Spotřebiče shop

• Konečně opravdový "tlakáč". Snadná manipulace, je bezpečný, Výborná je v něm udělaná zelenina na páře, hotová je za 4 min. Neztrácí barvu, výborná chuť.
    • Nic jsem nezjistila

Tento hrnec jsem koupila snaše, já sama jej mám již 3 roky a nemám k němu žádné výhrady. Výborná manipulace, bezpečné a rychlé vypouštění páry. Maso je v něm hotové za 20 min. Vynikající zelenina na páře. Hrnec je vhodný pro všechny druhy vaření ( plyn, varná deska, indukce).

• , zakoupeno v Digiboss

• Možná by byl dobrý ale nebyl na skladě a nová varianta zatím nepřišla.
    • Zatím nic.

5 Kg

RAPID XPRESS 4+6 / 918010070

SADA RAPID XPRESS 4+6 - 2 nádoby 4 a 6 litrů

PARAMETRY FAGOR RAPID XPRESS 4+6:

Složení sady: nádoba 6 litrů, nádoba 4 litry, tlaková poklice, nerez pařák s otvory, odkládací trojnožka

Zesílené, sendvičové dno pro rovnoměrné rozložení tepla, využití zbytkového tepla, úsporu energie a tvarovou stálost.

Sendvičové dno je vyrobené technologií Plaksteel - technologie Plaksteel je patentem firmy Fagor.

Produkt je vyroben z nerezové oceli 18/10 4 stupně polohy pracovního ventilu:      1)nízký tlak (zelenina)      2)vysoký tlak (masa, luštěniny)      3)vypouštění páry      4)sejmutí pracovního ventilu

Automatický zámek po uzavření hrnce tlakovou poklicí.

Sejmutí pracovního ventilu lze provést před každým vařením a po použití bez jakéhokoliv nářadí - stačí pouze rukou.

Vertikální odvod páry: přímo do odsavače par.

Ergonomická rukojeť.

Vhodné pro všechny druhy ohřevu včetně indukce.

Vařte zdravě, chutně a v rekordním čase.

Spojenec pro zdravé stravování.

Uchovává se o 50% více živin než u tradičního vaření. Dokonce můžete vařit v páře, pokud použijete k tomuto účelu určený koš.

Rychlé.

Ušetřete až o 70% více času než při tradičním způsobu vaření. V důsledku ušetříte také energii.

Snadno použitelné.

• Dekompresní poloha: po ukončení vaření hrnec otevřete rychle, pohodlně a bezpečně.
  • 2 úrovně tlaku: přizpůsobí se jakémukoliv druhu potraviny. Vhodné pro všechny typy ohřevu, včetně indukce..

Samočistící ventil.

Se systémem samočistících ventilů se hrnec udržuje vždy v optimálním stavu.

Čistá kuchyň bez zápachů.

Ve Fagoru jsme navrhli všechny naše tlakové hrnce s vertikálním výstupem páry. Pára jde přímo do odsavače par.

Jeden hrnec, nespočet jídel.

Všestranný: všechny druhy jídel.

V hrnci můžete vařit jak zeleninu, rýži, maso a ryby, tak i dezerty.

Víceúčelový pařák pro dvouúrovňové vaření.

U některých modelů můžete vařit pomocí víceúčelového košíku dvě jídla najednou, slít vodu a dokonce potraviny nastrouhat.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Spotřebiče shop

• Nic jsem nezjistila

• , zakoupeno v Digiboss

• Možná by byl dobrý ale nebyl na skladě a nová varianta zatím nepřišla.
    • Zatím nic.
  • , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• 2+1, dobrý pomocník do kuchyně
    • zatím nic

dobrý hrnec , doporučuji ostatním

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• dobre provedeni,funkcni a cenove zajimave

vyborny pomocnik pri vareni dlouholeta zkusenost

• Jsou lepší

Průměrný výrobek

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• nic mě nenapada

ještě nevim,byl to darek,musim se jich zeptat

• Jednoduchá manipulace.

Fagor používáme již dlouho a jsme spokojeni.

• Příslušenství
    • Po zkušenosti s jinými výrobky Fagor značka, zatím jsme byli spokojeni.
    • Zpracování hrnce

Ještě jsme ani nevařili a budeme reklamovat. Vetší z hrnců je špatně vylisován a nejde zavřít bezpečnostní pojistka, takže by se mohla v průběhu vaření uvolnit poklička pod parou. Uvidíme jak dopadne reklamace.
    Celkově hrnce vypadají vcelku dobře, není na první pohled znát nějaká lacinost.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Výhodou jsou dva hrnce různé velikosti s jednou poklicí, snadná manipulace a skaldnost

Perfektní, mám s těmito hrnci několikaletou zkušenost

• , zakoupeno v EVA.cz

• někdy problém s poklicí

je lepšé přidat více peněz za kvalitnější