De Gusto 8 l

Vnitřní povrch

• moderní design
    • velikost
    • provedení

Vyzkoušela jsem jej hned po obdržení, je pravda, že jsem trochu déle zavírala poklici ale je to na zvyku a po druhé už to bude OK, maso bylo hotové za 30min, perfektní, oproti starému papíňáku nevychází tolik páry, jde tiše, jsem spokojená.Hrnec je stabilní s pevným dnem, zkrátka mi vyhovuje i jeho velikost.
    Doporučuji.

8 l
Vnější povrch
Vnitřní povrch

Tlakový hrnec 8 litrů

Tlakový hrnec má dva pracovní tlaky a sendvičové dno. Tlakový hrnec je určen je pro všechny typy vařičů včetně indukčního a zajišťuje optimální vstřebávání, vedení a akumulaci tepla.

Tlakový hrnec - parametry:

• materiál nerez
  • stěna hrnce 1,2 mm
  • sendvičové dno 5,0 mm
  • průměr 24 cm
  • výška 24,5 cm/bez víka 17,8 cm
  • nastavení tlaku 60kPa nebo / 100kPa

Vařte rychleji a úsporněji!

Tlakový hrnec zkrátí dobu přípravy zhruba o 70 % oproti běžnému vaření a uspoří až 50 % energie!

Na tlakový hrnec poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

• moderní design
    • velikost