Banquet Adagio 6+3,5 l

Skleněná poklice
Poklice na cedění
Sítko na fritování
Parní koš

Sada nerezových tlakových hrnců ADAGIO 3,5 / 6 l s bajonetovým uzávěrem, dno 5 mm, stěna 1 mm, nerez 18 / 8. Poklice obsahuje pracovní ventil, pojistku proti otevření natlakovaného hrnce a silikonové těsnění, pracovní tlak 0,6 nebo 0,9 bar. Hrnce jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu, mají silné sendvičové dno a jsou vhodné na všechny typy varných desek vč. indukce.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v 4home.cz

Skvělá cena, super kvalita, používám několikrát do měsíce, doporučuji všem

Ušetří čas i energii

• , zakoupeno v POPRON.cz

bajonetový uzávěr - bezpečná manipulace

• , zakoupeno v tipa.eu

Tlakový hrnec jsem koupila jako dárek. Mám ale stejný , který používám a jsem s nám spokojená.

• Bezproblémové používání
    • Výhoda dvou výrobků

Splnil naprosto má očekávání.
    Výhoda dvou za cenu jednoho.

• super
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Tlakové hrnce jsem zakoupila jako vánoční dárek. Doporučuji, vypadají skvěle, myslím, že budou dobrým pomocníkem v kuchyni.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jsem spokojená s produktem, už mám tento typ hrnců po druhé, vyhovuje mi že je kastrol a hrnec s jednou pokličkou.

:-)

• krátká doba vaření