Kolimax Biomax s Bio ventilem 22cm 6 l

Skleněná poklice
Poklice na cedění
Sítko na fritování
Parní koš

Kvalitní zpracování a spolehlivé bezpečnostní prvky jsou při výběru tlakového hrnce na prvním místě. Léty ověřená konstrukce tlakových hrnců BIOMAX zajistí vaší kuchyni výkonného pomocníka. Ručíme za vysokou kvalitu a excelentní zpracování.

Unikátní BIO ventil je vyroben z kovových součástí pro dlouhou životnost. Umožňuje snadnou kontrolu zdravého a ekonomického vaření. Široký odlévací okraj usnadňuje přelévání bez ukapávání a zašpinění nádoby. Ergonomické úchyty padnou skvěle do ruky. Garantujeme absolutní dlouhodobou rovinnou stabilitu dna pro bezztrátový přenos tepla.

• Vyrobeno z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost.
  • Vhodné pro všechny druhy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Trojúrovňová přetlaková ochrana zajišťuje maximální bezpečnost.
  • Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii.
  • V případě servisu zboží opravujeme ihned a zasíláme zpět.
  • Prodloužená záruka 5 let.

V nabídce najdete také tlakový hrnec BIOMAX s BIO ventilem BLACK GRANITEC.

Návod k používání

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Výborné zpracování, perfektní regulace

• teplotu akumulující vícevrstvé dno
    • barevný ukazatel tlaku uvnitř hrnce
  • , zakoupeno v značkové nádobí

• Top kvalita za rozumnou cenu
    • Krasny vzhled
    • Perfektni pomocnik v kuchyni
    • Mohu 100 % doporucit
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 004 recenzíDalší informace

• česká výroba, tudíž snadno dostupné náhradní díly
    • vzhled, funkčnost
    • snad jen vyšší cena, ale myslím, že oprávněně

používám ho asi 5 let ( předtím jsem vystřídala 2 tescomy a už bych je nechtěla )
    s hrncem jsem maximálně spokojená, těsnění vydrží déle než u tescomy, nic se nepřipaluje, dobře se myje,
    když jsem potřebovaal náhradní madlo, protože jsme ho vlastí vinou rozbili, poslali nám ho zdarma, na vlastní náklady a ještě se sobotním doručením !
    navíc podporuji tuzemský trh
    jednoznačně doporučuji !!!!!

• Perfektní zpracování,jednoduché ovládání.Pro mne je duležité,
    • že je to český vyrobek,pokračovatel výroby tlakových hrnců Sfinx.Jeden takový mi slouží 30 let,bez toho,že bych musela shánět náhradnídíly.A když,věřím,že problém byto nebyl.Vaří tiše,žádné hlasité syčení.

Mohu jen doporučit!

• kvalitní český výrobek

jsem rád,když můžu podpořit českého výrobce,který vyrábí dobré zboží
    hrnec nám výborně slouží,žena je s ním spokojená
    hrnec můžu s klidnou myslí doporučit ostatním
    vaření s hrncem je jednoduché a přehledné,díky ventilu,který ukazuje,jak velký je v hrnci tlak,otvírání a zavírání hrnce je jednoduché a bezpečné

• , zakoupeno v kolimax.cz

• Určitě se vyplatí, maso je vařené o hodně rychleji.
    • Zatím jsem neobjevila nic proti

Je to můj první papiňák, takže vlastně nemám s čím porovnat. Ale jsem velmi spokojená

• -český výrobek
    • -kvalita
    • -ukazatel tlaku
    • -mytí v myčce

Já jsem s výrobkem naprosto spojená. Koupila jsem si ho hlavně kvůli nápovědě ohledně tlaku, protože jsem vždy měla strach v tom vařit, ale teď je to úplně bez problému.

• , zakoupeno v kolimax.cz

• tlakový hrnec mám poprvé a mám jen a jen dobré zkušenosti, výrobky kolimax mám několik a mohu jen doporučit, kvalitní výrobek za dobrou cenu, ukazatele tlaku jsou velmi dobře vidět, a práce s hrncem je lehká zrovna jako jeho údržba

vřele doporučuji

• Velmi kvalitní výrobky